МегаИнфо
Каталог предприятий
Украины
Всего предприятий: 2868
Добавлено за месяц: 10
Вы нас нашли по запросу
" Каталог предприятий"
Хотите, чтобы Вас тоже находили по вашим ключевым запросам?
Предприятия по областям
Главная - Каталог статей- Реклама, СМИ - Прочее - Неминучість Революції Гідності

Неминучість Революції Гідності

Неминучість Революції Гідності
17 февраля 2015, 13:19

Революція Гідності на МайданіМинула вже перша річниця Революції Гідності на Майдані. Але ще й досі не вщухають дискусії навколо питання, наскільки вона була закономірним результатом тієї ситуації, яка склалася в політичному та економічному житті України.

Спочатку треба зауважити, що відразу після здобуття незалежності в Україні виникло незвичне, як для країн екс-СРСР, явище на політичній арені – жодна з партій не отримувала можливості домінувати.

Всі вони вигравали вибори, отримували «свого» президента та більшість у парламенті, але завжди опозиція виявлялась досить потужною, аби впливати на політичне життя країни. Такі ж слова можемо сказати і про економічне життя – жодна з економічних груп не мала абсолютного впливу, завжди залишалось декілька альтернативних центрів, які спільними зусиллями могли протистояти своїм занадто агресивним конкурентам.

Подібний стан речей влаштовував усіх, особливо – олігархів, бо таким чином вони мали гарантії, що навіть при зміні влади не втратять усіх своїх привілеїв. Звісна річ, що переможці отримували політичні та економічні преференції, але переможені все одно не ставали жебраками.

В той час з приходом до влади Януковича цей «природній» устрій почав руйнуватися – Партія Регіонів робила усе можливе, аби завадити опозиційним блокам впливати на прийняття політичних рішень. Гірше становище складалося в економіці: дуже стрімко почала формуватися так звана «родина Януковича», яка узяла за правило забирати «під себе» усі активи, до яких мала змогу дотягтися. Таким чином все йшло до отримання «родиною» абсолютної економічної та політичної влади і консервування цього становища на багато років. Зрозуміло, що такий перебіг подій аж ніяк не міг задовольнити можновладців.

Не були від цього у захваті і пересічні українці, бо консервація режиму Януковича віднімала у них надію на дійсне покращення життя. До того ж завдяки повальному росту корупції усі органи державної влади стали доволі швидко деградувати – люди вже не довіряли ані міліції, ані суддям.

Таким чином, усі верстви населення були незадоволені становищем у країні і прагнули до змін. І коли Янукович узяв курс на євроінтеграцію, більшість його підтримала, бо це давало надію, що Україна буде вимушена змінитися, аби відповідати стандартам Євросоюзу. А коли було оголошено, що євроінтеграція відміняється, це викликало шок у всіх – від пересічного робітника на фабриці до її власника, який вже почав перебудовувати бізнес під вимоги Європи. І тому вибуху вже було не уникнути.

» Не виключайте зі свого раціону молочні продукти
Наше дитинство починається з тих речей, які в ...
» Обираємо матрац: щоб спина не боліла, і спати було зручно
Моделей матраців сьогодні виробники пропонують ...
» Спортивні комбінезони оптом для хлопчиків і дівчаток
На зміну штанів і футболці прийшов новий вид одягу - ...
Категория: Прочее | Просмотров 1058 | Версия для печати »


Вы можете авторизироваться с помощью предложенных социальных сервисов для добавления комментария.
Комментарии от авторизованных пользователей добавляются в каталог без проверки администратора.


Вы можете войти используя: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney
Ваше имя: *  
Ваш email (необязательно):     
Комментарий: *  
  символов осталось.
Код безопасности: *  


Яндекс.Метрика