МегаИнфо
Каталог предприятий
Украины
Всего предприятий: 2868
Добавлено за месяц: 10
Вы нас нашли по запросу
" Каталог предприятий"
Хотите, чтобы Вас тоже находили по вашим ключевым запросам?
Предприятия по областям
Главная - Каталог статей- Товары и услуги - Прочее - Популярність світлодіодних ламп в Києві зростає

Популярність світлодіодних ламп в Києві зростає

Популярність світлодіодних ламп в Києві зростає
23 декабря 2016, 13:26

Лампи на основі світлодіодів застосовуються в багатьох сферах життєдіяльності людини. День у день дані вироби удосконалюються і набувають ще більшу надійність, міцність і стійкість до різного роду пошкоджень. Світлодіодні пристрої щодня розширюють свої горизонти, тому що відмінно справляються з усіма поставленими завданнями.

Основними областями застосування світлодіодних ламп в Києві є:

  • промислові установи;
  • житлові будинки;
  • будівлі адміністративного призначення;
  • басейни і фонтани;
  • автомобільна промисловість.

Безумовно, це не весь список об`єктів, для облаштування яких застосовуються розглянуті пристосування. Завдяки відсутності складнощів в процесі установки, універсальності, а також високій якості, світлодіодні лампи нерідко монтуються на тротуарах, в громадських закладах і в паркувальних зонах.

Які світлодіодні лампи купити в Києві?

Світлодіодні лампи Існує величезна кількість LED пристроїв. Купити дане джерело світла можна в залежності від його виду, форми і подальших умов використання. Так, можна придбати світлодіодні лампи з датчиками руху, з можливістю дистанційного регулювання світіння, великих і маленьких габаритів, а також допомогою додаткових поверхнею.

З огляду на рівень захисту, світлодіодні лампи купити в Києві можна для використання в агресивних або більш комфортних середовищах. Хорошим освітлювальним пристроєм для житлових і офісних будівель стануть лампи з маркуванням IP44. Для розміщення на відкритому повітрі краще використовувати світлодіодні лампи IP65. Таким виробам не страшні перепади температури, корозія, вплив вологи і інші негативні чинники.

Для монтажу світлодіодних ламп під водою необхідно придбати джерело світла з маркуванням IP68. Дані пристосування є найбільш герметичними і створені спеціально для роботи в рідких середовищах. Найчастіше, подібні світлодіодні лампи розміщуються в фонтанах і басейнах, створюючи ефектне підсвічування. При установці таких джерел світла в воді з`являється можливість регулювати колір і швидкість мерехтіння за рахунок наявності спеціального контролера і запрограмованого коду.

Чому варто вибрати саме світлодіодні лампи?

Основною перевагою світлодіодних ламп перед газорозрядними, натрієвими і металогалогенними аналогами є можливість поєднання економії електроенергії і якісного безпечного потоку світла. Розглянуті вироби характеризуються високим терміном служби, стійкістю до перепадів напруги, моментальним розігрівом при запуску, можливістю включатися і вимикатися необмежену кількість разів.

Більш детальну інформацію про переваги і сферах застосування світлодіодних ламп можна отримати у спеціалістів компанії «Ledstorm.ua» - надійного і перевіреного постачальника освітлювальної продукції. Тут можна придбати будь-які товари на основі світлодіодів, а також комплектуючі до них.

» Обираємо матрац: щоб спина не боліла, і спати було зручно
Моделей матраців сьогодні виробники пропонують ...
» Спортивні комбінезони оптом для хлопчиків і дівчаток
На зміну штанів і футболці прийшов новий вид одягу - ...
» Не виключайте зі свого раціону молочні продукти
Наше дитинство починається з тих речей, які в ...
» Светодиодные лампы: эстетика и экономия
Чтобы начать экономить, нужно купить светодиодные ...
Категория: Прочее | Просмотров 598 | Версия для печати »


Вы можете авторизироваться с помощью предложенных социальных сервисов для добавления комментария.
Комментарии от авторизованных пользователей добавляются в каталог без проверки администратора.


Вы можете войти используя: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney
Ваше имя: *  
Ваш email (необязательно):     
Комментарий: *  
  символов осталось.
Код безопасности: *  


Яндекс.Метрика