МегаИнфо
Каталог предприятий
Украины
Всего предприятий: 2694
Добавлено за месяц: 24
Вы нас нашли по запросу
" Каталог предприятий"
Хотите, чтобы Вас тоже находили по вашим ключевым запросам?
Предприятия по областям
Главная - Заметки - Операційна система телевізорів «Самсунг»

Операційна система телевізорів «Самсунг»

17.05.2015

Майже половина усіх сучасних телевізорів має вбудовану операційну систему. Прогнозується, що в майбутньому «розумні» телевізори повністю витіснять звичайні з ринку. Найчастіше в Smart TV використовуються Android, WebOS, Netcast, Firefox. А купити телевізор Самсунг можна з унікальною ОС Tizen. З 2015 року всі smart-телевізори південнокорейської марки Samsung виробляються з такою операційною системою.

Tizen створена на базі Linux, має загальнодоступний код. Ця ОС дозволяє знизити ресурсні вимоги й зменшити витрату електроенергії. Вона володіє широким функціоналом.

Можливості телевізорів під управлінням Tizen

  1. Операційна система телевізорів «Самсунг»Телевізори Samsung мають зручний інтерфейс. Коли власник викликає меню, воно з являється знизу екрану. Паралельно представлені два розділи – нещодавно використані й найпопулярніші програми.
  2. Телевізор з самого початку вміщує необхідну начинку. Встановлено безліч програм для вітчизняних користувачів. Серед них є онлайн-кінотеатри й популярні відеосервіси.
  3. Пропонується інтерактивне керівництво користувача. Знайти відповіді на питання про використання телевізора легко, не звертаючись до паперової інструкції.
  4. Телевізійний пульт грає роль цифрової указки. У нього вбудований гіроскоп, тому технікою можна управляти без допомоги кнопок. Курсор пересувається одночасно з рукою людини, що тримає пульт.
  5. Можливо голосове управління. Ввімкнувши його, власник може віддавати команди: зробити тихіше/голосніше, перемкнути канал, перейти в режим сну й ін.
  6. У магазині Tizen Store представлено безліч додатків. Зокрема – захопливих ігор. З телевізором «Самсунг» не потрібно ігрових приставок!
  7. У нових моделях ТБ реалізована багатозадачність. Екран ділиться на частини. В одній, наприклад, можна дивитися відео, а в іншій – грати.

Технологія розвивається. Планується створити єдину систему, яка б пов язала всі побутові прилади. У 2016 році випустили холодильник з Tizen. Він не тільки дозволяє на відстані переглядати вміст полиць і швидко замовляти продукти. На моніторі холодильника можна переглядати передачі, що йдуть по ТБ. Купити такий диво-пристрій у нас поки що проблематично. Зате доступні інші цікаві варіанти.

На сайті https://ktc.ua продається різноманітна якісна техніка. Під єднавши смартфони, планшети та інше обладнання до ТБ, ви зможете переглядати їх контент на великому екрані.


Версия для печати »


Яндекс.Метрика